Zgarnij voucher na zakupy oraz wejściówkę na targi Vintage Passage!

Wednesday, September 11, 2013


Już 29 września w warszawskim klubie 1500 m odbędzie się druga edycja wydarzenia skierowanego do wszystkich pasjonatów mody z drugiej ręki -  targi „Vintage Passage".
Sam festiwal to wydarzenie promujące pozytywny styl życia, wegetarianizm, weganizm oraz polską muzykę alternatywną. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach rozwojowych (filmy, wykłady, pokazy gotowania), jak również skorzystać z szeregu atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich (porady profesjonalnych stylistów, sesje zdjęciowe).
Wraz z organizatorami targów przygotowałam dla Was konkurs, w którym do wygrania są bony o wartości 100 zł (do wykorzystania w butiku internetowym Wzorcownia online i sklepach stacjonarnych Wzorcownia -  ul. Chmielna 27/31 (obok kina Atlantic) oraz ul. Puławska 30 (róg Madalińskiego) w Warszawie) oraz wejściówki na wydarzenie.
 
Co zrobić, by wygrać?  Wystarczą 3 proste kroki:


1.      Udostępnij zdjęcie konkursowe na swoim profilu.
2.      Napisz w komentarzu pod zdjęciem: za co kochasz styl vintage?
3. Jeśli dodatkowo zechcesz odwiedzić FanPage Vintage Passage https://www.facebook.com/VintagePassage lub Vintage Girl www.facebook.com/VintageGirlBlox i włączyć się do społeczności vintage – będzie nam niezwykle miło.
  
Spośród wszystkich wypowiedzi komisyjnie wybierzemy 2 nagrody: bony na zakupy o wartości 100 zł oraz wejściówki na targi Vintage Passage. Ogłoszenie wyników 25.09.2013 na blogu oraz Facebooku.

 
Regulamin konkursu:
1.      Organizatorem konkursu jest PH NIKS FP, ul. Grójecka 40/6, 02-320 Warszawa oraz właściciel bloga http://www.vintagegirl.com.pl/
2.      Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na blogu http://www.vintagegirl.com.pl/ oraz na stronie http://www.facebook.com/VintageGirlBlox serwisu Facebook.com dla użytkowników tego serwisu.
3.      Konkurs trwa od 11.09.2013 r. do 25.09.2013  r.
4.      Uczestnikami Konkursu mogą być osoby, które spełnią wszystkie konkursowe założenia.
5.      Nagrodą w konkursie się są 2 vouchery o wartości 100 zł do przeznaczenia na zakupy w  dziale vintage butiku Wzorcownia http://www.wzorcownia-online.pl/oraz sklepach stacjonarnych w Warszawie: Wzorcownia ul. Chmielna 27/31 (obok kina Atlantic) oraz ul. Puławska 30 (róg Madalińskiego), oraz 2 wejściówki na targi mody Vintage Passage.
6.      Zgłoszony do Konkursu tekst odpowiedzi nie może zawierać linków, zwrotów uznanych za niecenzuralne lub w jakikolwiek sposób godzące w uczucia innych.
7.      Uczestnik może przesłać na konkurs tylko jedno zgłoszenie
8.      Rozstrzygnięcie Konkursu (opublikowanie wyników) nastąpi 24.09.2013 r. po godzinie 15:00.
9.      Imię i nazwisko laureata (zgodnie z danymi prezentowanymi przez uczestników w serwisie Facebook.com) zostaną opublikowane na blogu oraz w  serwisie Facebook.com na profilu Vintage Girl oraz Vintage Passage przez Osoby Odpowiedzialne powołane przez Organizatora.
10.  Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana przez serwis Facebook.
11.  O wszelkich nieprawidłowościach związanych z Konkursem Uczestnik Konkursu może poinformować Organizatora. Uwagi i reklamacje należy zgłaszać drogą elektroniczną przesyłając wiadomość na adres e-mail: targi@vintagepassage.com
Zwycięzca Konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, pseudonim, e-mail), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) w celach związanych z dostarczeniem nagrody i realizacją Konkursu.No comments:

Post a Comment