Pin Up & Burlesque Party vol. 4 - Łódź 18.10.2014 klub Scenografia

Saturday, August 16, 2014


Z ogromna przyjemnością zapraszam Was na czwartą odsłonę Pin Up & Burlesque Party, która odbędzie się już 18 października w Łodzi. Ponownie spotykamy się w eleganckich wnętrzach klubu Scenografia. 

                                  Jakie atrakcje czekają na Was tym razem? 


                                                   Burlesque Show

                                                            GRETA QAMAR (Berlin)

Zaciera granice między estetyką art nouveau, fantazjami z Baśni 1001 nocy oraz burleską. Jej występy łączą w sobie orientalne piękno i składają hołd historycznej sztuce burleski.
Wprowadzają do zmysłowej sfery fantazji - czasem mrocznej i tajemniczej, czasem eterycznej i romantycznej.
Urodzona w Berlinie - mieście kabaretów, rewii i spektakli - pozostała pod wpływem tego pięknego, zwariowanego i pełnego sztuki miejsca.
                                                                 RED JULIETTE (Polska)
Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się we wczesnym dzieciństwie. Zaczynając od nauki tańca musicalowego, przez wiele lat zdobywała doświadczenie w różnych technikach: broadway jazz, latino, taniec nowoczesny i oczywiście burleska. Z sukcesami występuje na polskich i zagranicznych scenach. Brała udział w największych europejskich festiwalach burleski. 

                                                              ROSE DE NOIR (Polska)

Łódzka performerka, dla której burleska stała się już nieodzownym elementem życia, obecnym w każdym jego wymiarze od kuchni po garderobę. Zakochana z stylu retro, zwolenniczka estetyki lat 30-stych i 40-stych gdzie kobieta mogła pozwolić sobie na bycie damą. W swoich pokazach łączy klasyczną burleskę  z neo burlesque gdzie wykorzystuje różne techniki taneczne i sceniczne takie jak balet, aerial dance, kabaret, odrobinę magii i … sami musicie zobaczyć.

                                                                     DIRTY LILLY (Polska)
W burlesce zakochała się 3 lata temu. Inspiruje się muzyką, a w szczególności rockiem i grunge. Uwielbia połączenie rockowego brudu i dziewczęcej niewinności. Jej numery to mix alkoholu, papierosów, łez i czerwonej szminki. Lubi performance, który daje do myślenia. 

                                                                     SCENA OTWARTA

                                                                    SANTA EVITA (Polska)

 Od dłuższego czasu obserwująca świat burleski, w końcu postanowiła wkroczyć w jego kręgi. Dotychczas znana jako ciasno zagorsetowana modelka alternatywna, inspirująca się wszystkim co piękne i niecodzienne. Posądzana o to, że jest jedynie porcelanową figurką, spróbuje pokazać, że nie tylko potrafi się ruszać, ale także tańczy na scenie.

                                                      GROTESQUE BEL AIR (Polska) 

Są dwie. Nazywają się Grotesque Bel Air  i są pierwszym w Polsce kolektywem z pogranicza burleski, cabaretu i klimatu dark! Są przewrotne jak ich nazwa, łączą występy z dobrą zabawą i wszystko traktują z przymrużeniem oka. Kochają taniec, pin-up i muzykę dark independent. A ponieważ wszystko to kochają po równo, udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko da się połączyć i przekuć w świetny show oraz dobrą zabawę. 

MUZYKA  NA ŻYWO

MIKE GOWIN & MILLION IN CASH BAND 
Warszawski wokalista/gitarzysta, który buduje swój styl czerpiąc z amerykańskiej muzyki lat 1940-1960. Aktywnie działający od 2008 roku, zagrał około 1.000 koncertów, występując na festiwalach i w klubach w całej Polsce oraz poza granicami kraju. Występuje solowo, przy akompaniamencie drugiego gitarzysty oraz ze swoim Million In Cash Band, z którym przez 2 lata występował regularnie w warszawskim Hard Rock Cafe, grając materiał autorski oraz interpretując na swój styl klasyczne standardy rock’n’rollowe.

                                                               

DJ Oldstyle - po głównych wydarzeniach zapraszamy na afterparty w klimacie rockabilly, hillbilly, be bop, boogie-woogie

                                                                 Pozostałe atrakcje 

Wybory Miss Pin Up

W trakcie imprezy zgromadzona publiczność będzie wybierać Miss Pin Up. Każda z uczestniczek wydarzenia może wziąć udział w konkursie. Wystarczy, że przy wejściu zgłosi naszym hostessom chęć udziału w wyborach, odbierze nalepkę z numerkiem i przyczepi ją w widocznym miejscu.
Każdy z gości otrzyma na wejściu kartę do głosowania, na której będzie mógł zaznaczyć numer swojej ulubionej pin up girl.
Wszystkie głosy zostaną zliczone, a dziewczyna, która otrzyma ich największą ilość, otrzyma tytuł Miss Pin Up oraz upominki przygotowane przez Organizatorki.
W tym roku fundatorami nagród są:
- sklep internetowy Jestesmodna.pl
- sklep internetowy Mosquito.pl
- Wydawnictwo Znak 

STOISKA Z DODATKAMI W STYLU PIN UP/ROCKABILLY
Podczas tegorocznej edycji swoje stoiska wystawią:
Dwukroopek - biżuteria w stylu rockabilly
Cherry Bonbons Atelier - ozdoby do włosów pin up/ retro 
Wyczarovane Handmade - biżuteria oraz t-shirty retro/steampunk/gothic 

STARE SAMOCHODY - RETRO PASJONACI
Po raz kolejny ze swoimi stylowymi autami pojawią się Retro Pasjonaci 

Cena biletu: 35 PLN
Rezerwacja biletów i przedsprzedaż od połowy września
Więcej informacji niedługo 


Patronat medialny:
Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl)
Vintage

Partnerzy imprezy:
Retro Pasjonaci - Łódź
Wydawnictwo Znak 

No comments:

Post a Comment