Znalezione w sieci vol. 2

Saturday, August 2, 2014

Po długiej przerwie wracam do rozpoczętego wcześniej cyklu, w którym prezentuję znalezione w internetowych sklepach, serwisach i na blogach ciekawe rzeczy, które mnie zainteresowały. Może Wam także wpadnie coś w oko.
Ja cię Broszę - zestaw przypinek 12 zł
Od Ja Cię Broszę mam na razie jedną filcową broszkę z wizerunkiem tukana. Ostatnio natrafiłam na te wakacyjne przypinki. I od razu się zakochałam!

Uwielbiam przypinki, więc chętnie rozglądam się za czymś nowym. Zestaw tych ślicznotek dostępnych w serwisie dawanda.pl kosztuje tylko 20 zł.

Pozostając w klimacie pin up zobaczcie ten niesamowity kufer! Gdybym tylko miała trochę więcej miejsca (oraz finansów, bo kosztuje 500 zł) w domu, na pewno postawiłabym go w garderobie, której zresztą też nie mam. Kufry można nabyć w serwisie dawanda.pl oraz w Łodzi. 

Sukienki Szafomania.pl 139 zł i 149 zł
Sukienek nigdy dość. Jeśli podzielacie moje zdanie, zobaczcie dwie świetne ołówkowe sukienki w hawajskim klimacie. Wyglądałyby świetnie w towarzystwie espadryli oraz wiklinowego koszyka.
Perfumowane mydło do ciała 2,90 zł
A na koniec powrót do przeszłości. Chyba nie ma tu nikogo, kto nie pamiętałby słynnych wód toaletowych Pani Walewska oraz kremów w kobaltowych słoiczkach. W czasach, w których w kioskach nie można było dostać wiele więcej, produkty tej firmy jawiły mi się, jako coś niezwykle luksusowego. Marka wciąż jest na rynku i wprowadziła ostatnio do swojej oferty dwa nowe perfumowane mydełka w eleganckich opakowaniach.  


No comments:

Post a Comment